Şu anda okuduğunuz blog WordPress üzerine inşa edilmiş durumda ve benimle beraber milyonlarca kişi WordPress ‘in müthiş özelliklerinden faydalanıyor, fakat güzel görünümler için ücretli yani premium temalara ihtiyacınız var. Bu yüzden TemplateMonster ile anlaştık ve 3 kişiye istedikleri ücretsiz temayı vereceğiz.

WordPress ile ilgileniyorsanız TemplateMonster ismini daha önce birçok kere duyduğunuzu tahmin ediyorum eğer duymayan arkadaşlarımız varsa kısaca açıklayalım; TemplateMonster firması web üzerinde büyük bir koleksiyona sahip bir tema/şablon deposu. Burada web sitesi temaları bulacağınız gibi hazır CMS (WordPress, Joomla, Prestashop, Magento, OpenCart vb.) sistemlerinin temalarını da bulabilmeniz mümkün, 10 yılı aşmış geçmişi ile 20,000 üzerinde profesyonel tema bulunuyor. Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz TemplateMonster web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Premium bir tema sahibi olmanın bir çok avantajı var, bu ürünlerden birini kazandığınız taktirde, profesyonel bir tema sahibi olmanın yanı sıra, ömür boyu tema desteği, 7/24 ürün desteği ve size özel bir lisans sahibi oluyorsunuz.

Premium Tema Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

tahiryildiz.com’da yayımlanmış bu makaleye, hangi premium temayı neden istediğinize dair bir yorum yazmanız gerekiyor…

Örnek: T-shirt tasarımları yapıyorum, bu işi online olarak yapmak ve bir web mağazası kurmak istiyorum bu yüzden # 48185 numaralı Jigoshop şablonu kazanmak istiyorum.

Bu arada tavsiyem; tema seçimlerini yaparken Cherry Framework tabanlı temaları seçmeniz. Bu temalar tablet, mobil ve farklı çözünürlüklerdeki masaüstü bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor.

Çekilişe Katılabilmek için Kurallar;

  • Her okuyucu çekilişe yalnızca bir sefer katılma hakkına sahiptir.
  • Kazanan okuyucularımıza hediye promosyon kodları e-mail adresleri iletileceği için lütfen doğru e-mail adresi verdiğinizden emin olun.
  • Çekiliş 25 Şubat/4 Mart 2014 tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır.

Hepinize bol şans…