Minimalist Led Ortam Işığı

Sizlerle zaman zaman hoşuma giden minimalist tasarımları paylaşıyorum. Siz de minimalizmden ve yeni tasarımlardan hoşlanıyorsanız eminim ki bu led ışık da ilginizi çekecektir.

Infinito Led adı verilen ve OisDesign tarafından dizayn edilen ürün, yemek odası için düşünülmüş. Hem alt kısmına ışık veriyor hem de atmosfer ışığı olarak farklı renk ışıklar yayabiliyor.

Dizaynda sonsuz işaretinden (∞) ilham alınmış, dönen kısım dizayna da dinamizm katıyor. Döner kısım atmosferik ışığı sağlarken, diğer taraf da altına ışık vererek alt kısımdaki masanın aydınlatılmasını sağlıyor. Led ışıklar ve sensörleri etkin şekilde kullanan ürün aydınlatılacak nesnenin uzaklık veya yakınlığına göre ışık şiddetini artırıp azaltabiliyor. Aynı zamanda atmosferik ışık kısmını modunuza göre istediğiniz renge alabiliyorsunuz. Alt kısma yumuşak ışık verebilmek için de Ledler çok orantılı şekilde yerleştirilmiş.. Gövde alüminyumdan yapılmış ve oldukça şık görünüyor.

Geldik bizim içine en önemli kısmına… Fiyatı 1,168Euro, yani yaklaşık 3500TL, değer mi siz karar verin :)

Infinito-LED-Suspension-Ceiling-Lamp-2 Infinito-LED-Suspension-Ceiling-Lamp-4 infinito-led-suspension-lamp-2

 

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Devamını Oku

Laptop Çantası Dizaynı: Mod Laptop

Zaman zaman size beğendiğim dizaynlarla çıkıyorum biliyorsunuz, bugün yine çok güzel bir renk ve çok güzel düşüncelerle ortaya…
minimalist saat
Devamını Oku

En Sevdiğim 10 Minimalist Saat

Her ne kadar minimalizm herkese göre olmasa da sevenler için vazgeçilmez bir tutku. Alttaki saatler kimisi için sadece…
Devamını Oku

Uyku Severlere Akıllı Yatak: Luna

Uykuyu çok seviyorsanız bu geleceğin teknolojisi akıllı yatak tam size göre. Kullandığımız her araç yavaş yavaş akıllanıyor, görünüşe…