Kibardin Just Watch W-D5 Saat

Crowdfunding siteleri çıktığından beri pek çok belki de adını hiç duymayacağımız tasarımcı veya firma çok güzel ürünleri ve fikirleri sunabildi. Kibardin de bunlardan biri, Just Watch serisinden olan W-D5 benim favorim.

Takip edenler bilir, sade saatlere karşı özel bir sempatim var. Kibardin de bu saatle Just Watch serisine bir yenisini eklemiş. Serinin diğer saatlerinde daha fazla özellik bulunuyor ama bu tam benlik olmuş. Minimalist tasarımlı saat hem spor hem de iş yerinde kullanılabilecek bir yapıda. Metal gövde ve deri kordon şahane kombinlenmiş. 30metreye kadar su geçirmeyen Kibardin W-D5, paslanmaz çelik alaşıma sahip, cam da safir kristal malzemeden üretilmiş. Cam aynı zamanda nereden bakarsanız bakın saati gösterecek şekilde dizayn edilmiş yani bileğinizi döndürmenize gerek kalmıyor. Ön siparişte olan ürün şu anda 99$ ama sonrasında 229$ olacak, beğendiyseniz elinizi çabuk tutun. En erken gönderim zamanı ise 27 Ekim 2017.

Tüm Just Watch serisi bu şekilde, bence en iyisi en sağdaki.
Batarya: SR621SW (3 yıl ömür)
Ağırlık: 100gram
6 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Devamını Oku

Minimal Masa Tasarımı

Eğer siz de benim gibi minimalist objeleri beğeniyorsanız, çalışma odanızın ve çalışma masanızın hiç bir fazlalık içermemesine dikkat…
Devamını Oku

Özel Dizayn Faraş Kürek Seti

Evet evet şu bildiğimiz faraş, hani süpürüyoruz sonra küreğe alıyoruz tozu, kiri… Bunu bile tasarımı olur mu demeyin,…
Artifox Desk 02
Devamını Oku

Şahane Masa: Artifox Desk 02

Genellikle tek ürün için böyle bir yazı yazmam ama Artifox ‘un yeni ürünü Desk 02 o kadar fonksiyonel,…