d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet uradip iscingelit, sed do eiusmodu tempor incididure ntutm abore

Fotoprofesyonel.com Röportajım

Fotoğraf sever genç Yunus, fotoprofesyonel.com adı altında bir web sitesi açmış ve Haluk’un da editörlüğünü yaptığı web sitesinde, bilgilendirici ve eğlendirici bir çok şey olacağını söyleyerek benimle röportaj yapmak istediklerini belirttiler, ben de severek kabul ettim ve alttaki samimi video ortaya çıktı.

Tahir Yıldız

#marketing #photography #socialmedia #seo #sem #digitalmedia #ecommerce #photoshop #wordpress #design #blogger #geek

3 Comments
 • Mezarından Yazan

  Eyl 11, 2014 at 19:41 Cevapla

  Röportajı yapan arkadaş dersine çalışmadan gelmiş. "Fotoğraf uzmanı" nedir :) Ayrıca ses de mikrofonsuz olduğu için kötü çıkıyor.

  • Haluk Doğan Güneş

   Eyl 22, 2014 at 08:51 Cevapla

   Evet elimizde bir adet mikrofon vardı onu da tahir bey e taktık. İlk olduğundan hatalar eksiklikler olacaktır. Fotoğraf uzmanından kastettiğim fotoğraf alanında birçok konuya hakim kişi demeye getirdim. Düz mantık fotoğrafçı da diyebilirdim

 • ahmet tekin

  Ara 8, 2014 at 14:37 Cevapla

  Tahir bey deneyimli olduğu için ekrana gerek duruşuyla gerekse konuşmalarıyla çok yakışıyor kıyafet ve tarzı kendini belli ediyor fakat sunuculuk yapan arkadaş güzel sorulara değinse de bence röpörtaj işine hiç girmesin gerek ses tonu gerek ekrandaki duruşu, tarzı… olmamış fazla amatör hissi veriyor. Sitenizi çok beğendim daha fazla röpörtajlar görmek isterim tabi profesyonel bir sunumla.

Post a Comment