iPhone Fotoğrafçılığı Kursu- iPhoneography

Dünyada en çok tercih edilen cep telefonlarından olan iPhone, Flickr verilerine göre aynı zamanda Dünyanın en çok fotoğraf çekilen aygıtı. Mobil fotoğrafçılığın bu denli ilerlemesinde en büyük pay sahiplerinden olan Apple iPhone için ben de Udemy.com üzerinden özel bir eğitim seti hazırladım.

iPhone ile Profesyonel Fotoğraf Çekilebilir mi?

Fotoğrafa yeni başlayan veya başlamak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri bu. Neden olmasın? Şu anda muhtemelen en çok kullandığınız sosyal platform Instagram ve Instagram kullanıcılarının çok büyük bir yüzdesi sadece cep telefonu kullanıyor. Özellikle sosyal medya için içerik üretmek istiyorsanız cep telefonundan fazlasına çok az ihtiyacınız var. DSLR dediğimiz lensi değişebilen profesyonel fotoğraf makineleri elbette teknoloji olarak çok daha ilerideler ama bu kursta öğrenecekleriniz ile çok kısa sürede çok mesafe kat edeceksiniz.

Fotoğrafla ilgilenmeye başladıktan hemen sonra genellikle ekipman çılgınlığına kapılırız ve sonu olmayan satın almalar arkasından gelir. Fotoğrafçının bakış açısı olmadan hiç bir ekipman, hiç bir kamera veya hiç bir lens iyi sonuçlar sağlamaz.

iPhone da diğer kameralar gibi aslında sadece fotoğraf çekmek için bir araç. Bu aracı ne kadar iyi kullanacağımız ise bize ve ne kadar zaman ayırdığımıza kalmış. Doğru yöntemlerle, düzenlemelerle ve tekniklerle kendimizi geliştirebilir, şimdikinden çok daha iyi fotoğraflara imza atabiliriz.

Kursta Neler Var?

Bu kurs sizin iPhone ile daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz için gerekli temelleri almanızı, iPhone’lar arasındaki farkları görmenizi, kamera ayarlarınızı daha iyi yapabilmenizi, fotoğraflarınıza derinlik ekleyebilmenizi ve çektiğiniz fotoğrafları çok daha iyi düzenleyebilmenizi sağlayacak!

Kursa indirimli sahip olabilmek için alttaki butona tıklayın:

[button text=”Kayıt Ol” url=”https://www.udemy.com/iphone-ile-nasil-daha-iyi-fotograf-cekebilirim-iphonography/?couponCode=KAMPANYA”]

iPhone; Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf makinesi. Bakın fotoğraf makinesi diyorum çünkü artık bütün verilerde telefonlar fotoğraf makinesi olarak geçiyor. Her zaman yanımızda olan bu gelişmiş kameralarla daha fazlasını yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İster yeni başlıyor olun, isterseniz bir süredir fotoğraf çekiyor olun, bu kurs size çok şey katacak. Yaklaşık 10 yıllık sektör tecrübem + küçük ipuçları ve anlatımlarıma hem içinizdeki fotoğraf sevgisini hem de bu konudaki motivasyonunuzu canlı tutacak bir eğitim…

Neler Öğreneceksiniz?

  • iPhone’lar arasındaki farkları göreceksiniz
  • Kamera ayarlarınızı daha iyi yapabileceksiniz
  • Portre modunu ve nerede kullanabileceğinizi öğreneceksiniz
  • Kompozisyon, ışık gibi çok üstünde durulmayan konuları görerek nasıl bir adım daha alabileceğinizi göreceksiniz
  • Snapseed, Photoshop, Lightroom gibi en popüler uygulamaları rahatlıkla kullanabileceksiniz

Kursa dair herhangi bir soru, aklınıza takılan bir nokta olursa bana her zaman mesaj veya soru/cevap kısmından ulaşabilirsiniz. Sorulara genellikle aynı saat içerisinde, en geç 24 saat içerisinde cevap vereceğime dair söz veriyorum!

Bence artık beklemeyelim, hemen kayıt olun, dersi herhangi bir nedenden dolayı beğenmezseniz 30 gün boyunca tüm verdiğiniz ücreti geri alabiliyorsunuz.

Haydi bekliyorum!

2 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Devamını Oku

Fotoğrafta Flaş Kullanımı

Yazı İçeriği Hide Neden Flaş Kullanıyoruz?Makine Üzerindeki Flaş Ne Kadar Kullanışlı?Neden Harici Flaş Alınır?Hangi Harici Flaşı Almalı? Fotoğraf…
Tomás San Andrés
Devamını Oku

Mimari Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Yazı İçeriği Hide Fotoğrafçının Temelleri:Mimari Fotoğrafta Amaç:Ekipman:Mimaride Düşey Kontrolü:SCHEIMPFLUG kuramı:Mimaride Fon YönetimiÇekim Öncesi Hazırlık:Dış Mimari Çekimlerde Perspektif Düzeltme:…
Devamını Oku

Benro KH-25 Video Tripod İncelemesi

Yazı İçeriği Hide Malzeme KalitesiBenro KH-25 Teknik ÖzelliklerÖnemli ÖzelliklerSonuç Video tripod arıyorsanız çok fazla seçim şansınız var ama fiyat/performans…