Her Lense Uyan Lens Kapağı – KUVRD

Lens kapaklarını benim gibi sürekli kaybedenlerdenseniz bu ürünü siz de çok seveceksiniz. Özellikle hız gerektiren çekimlerde lens değiştirirken lens kapağını sürekli cebime koyuyorum fakat o cepler bazen kapaklarla dolmaya başlıyor ve sonra çekim esnasında nereye koyduğumu unutuyorum. Lens çapları da farklı olunca ayda bir lens kapağı alır hale gelmiştim.

KUVRD da bu çabalamayı, bu serzenişi duymuş ve her lense uyumlu olabilecek, esnek ve sağlam bir lens kapağı üretmiş. Örümcek adam filmlerinden fırlama gibi duran esnek lens kapağı çok kullanışlı görünüyor. 30$ lık fiyatı biraz yüksek gibi görünse de her lense uyumlu olması anlamında değebilir gibi görünüyor. Ürün aynı zamanda su geçirmiyor ve böylece outdoor mekanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Tabii yapısı gereği lensiniz de çarpma ve vurmalara karşı çok daha dayanıklı hale geliyor.

Ürün kickstarter ‘da başarılı şekilde yoluna devam ediyor. Siz de almak isterseniz destek verebilirsiniz.

 

0 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Tomás San Andrés
Devamını Oku

Mimari Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Yazı İçeriği Hide Fotoğrafçının Temelleri:Mimari Fotoğrafta Amaç:Ekipman:Mimaride Düşey Kontrolü:SCHEIMPFLUG kuramı:Mimaride Fon YönetimiÇekim Öncesi Hazırlık:Dış Mimari Çekimlerde Perspektif Düzeltme:…