Bu ay biraz medyatik geçiyor :) Aslında bu yazıyı daha önce yazmam gerekirdi ama ancak yazabiliyorum. Geçen haftaki Kanal24’teki konuk oluşum da biraz buraya bağlı çünkü. Kamil Koç’un otobüslerinde bir ek vardır bilirsiniz: “Yolculuk Dergisi” Nisan ayında otobüse binerseniz veya dışarıdan edinme şansına sahip olursanız dergide 30-33. sayfalar arasında benden de 2 sayfa röportaj ve fotoğraflar bulacaksınız. Bu röportajı benimle yapan Deniz Yalım Kadimoğlu ‘na buradan da teşekkür etmek istiyorum.

Yazıda kendimden, blog Fotografium ‘dan ve tahiryildiz.com ‘dan bahsettim, neyin nasıl olduğundan, Türkiye’de fotoğrafçılıktan ve gelişiminden de uzun uzun konuştuk. Aslında fotoğrafçılığa dair anlatılacak ve söylenecek daha çok çok şey var, gönül ister ki kendimize ait bir televizyon programımız, hiç olmazsa bir yayınımız olsun ama her şey maddi nedenlerden dolayı erteleniyor veya yapılamıyor günümüzde.

Röportajı detaylı olarak okumak için şuraya tıklayın: http://www.yolculuk.com.tr/sayi_106/32_blog-arkasi-fotografin-sonu-yok

tahiryildiz_kamilkoc

tahiryildiz_kamilkoc2