Fotoğrafçılık ve Sosyal Medya – Kanal 24 ‘te Konuktum

Bu sabah Kanal 24’te Tıkırtı Gazetesi isimli programda “Fotoğrafçılık ve Sosyal Medya” konusuyla beraber Sayın Özay Şendir’ in konuğuydum. Aslında olay çok çabuk gelişti, cuma günü konuk etmek istediklerini belirtince ben de seve seve kabul ettim ve bu sabah saat 9.15’te canlı yayındaydık. Bana bu konuda konuşma ve fotoğrafla ilgili bazı önemli bilgileri vermeme vesile oldukları için Özay ve Tunahan Bey’e buradan da teşekkür ediyorum. Programda fotoğrafçılık, internetin getirdikleri ve sosyal medya paylaşımları üzerine hızlı bir sohbet yapma imkanı bulduk. Altta videoyu da sizlerle paylaşıyorum.

0 Shares:
28 comments
 1. Gerçekten seni orada gördüğümde tüylerim diken diken oluyor. Kendi kardeşim, abim başarmış gibi seviniyorum. Yolun açık olur umarım. Azmin herkese örnek olsun.

 2. sunucu ne kadar heyecanlı senden fotoğrafla ilgili bir şeyler öğrenmek için :) çok başarılı olmuş Tahir, kutluyorum. :)

 3. Tahir abim gayet başaralı gayet güzel olmuş bilsem izlerdim :( bi şekilde neyse buradan izledim olsun çok iyi yerlere değinmişsin

  1. Tesekkur ederim Cuma, bana ne sorulduysa onu cevaplamaya calistim, zaten konu uzun saatlerce konusulabilir :)

 4. Sizi uzun zamandır takip ediyorum. Ürün tanıtımlarınızdan, fotoğraf hkkındaki hakkındaki her türlü verdiğiniz teknikler sayesinde çok geliştiğimi düşünüyorum. Sizin gibi bilgilerini paylaşmaya açık fotoğrafçılara ihtiyacımız var. Teşekkür ederim.

  1. Çok teşekkürler Koray Bey, elimden geleni yapmaya devam edeceğimden şüpheniz olmasın.

 5. Tebrik ediyorum sizi Tahir bey,
  Yazılarınızı,ürün inceleme vidyolarınızı kısacası sizi blogunuzdan takip etmenin yanı sıra televizyon programlarında da görüyor olmak nedendir bilmiyorum beni heyecanlandırdı.
  Ülkemizde fotoğrafçılık ve ekipman satışı hususunda çok büyük bir boşluğu doldurmuş olmanızın bu heyecanda etkisi büyük.
  Başarılarınızın devamını diliyorum.

 6. Oldukça güzel bir yayın olmuş hızlı olmasına rağmen bence yıllardır ekran karşısında gibi yorum vermişsin tebrikler başarıların daim olsun kardeş.

 7. Tıkır Tıkır bir sohbet olmuş. Bir çok kişinin aklındaki sorularında cevapları verilmiş. Tebrik ederim :)

 8. Sunucu ikide bir sözünü kesti ya sinir oldum. Tüm sabah programı sunucuları aynı mı olur yaa!

 9. Sunucu sizden daha heyecanlıydı. Oldukça akıcı ve güzel konuşmuşsunuz Tahir bey. Umarım başarılarınızın devamı gelir tebrikler.

 10. Tahir ben erinç :)) Sohbet ettiğim ve sürekli sıkılmadan beni dinleyen arkadaşımın Televizyon Programlarına çıkması beni çok onurlandırdı.Başarılarının devamını dilerim.Sen bizim gibi amatör veya ileri seviyede kullanıcılar için bir örneksin.Samimi söylüyorum.Sıkılmadan beni dinliyorsun.Sorulara cevap veriyorsun.Yaptığın işte en üst noktaya gelmen dileğiyle.Sevgiyle ve esenlikle kal…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Devamını Oku

Bir Fotoğrafın Arka Planı: “Galata”

Yazı İçeriği Hide Fotoğraf Ne Şartlarda Çekildi?Fotoğraf Hangi Ekipmanlarla Çekildi?Fotoğraf EXIF Bilgileri Nelerdir?Fotoğraf ve İşlenme SüreciSonuç Galata Kulesi…
Devamını Oku

Fotoğraf Geçmişinizi Ortaya Çıkarın

Yazı İçeriği Hide MyShoeBox Fiyat TarifesiMyShoeBox ‘ta Neler Var?Kullandığım Fotoğraf Makineleri:Time Travel Size bugün çok severek kullandığım bir…