En Popüler Bayan Kol Saati Modelleri

Kol saatleri, erkeklerin olduğu kadar kadınların da tercih ettiği vazgeçilmez aksesuarlardan biri. Erkekler daha çok, sade ama şık duran saatleri tercih ederken, kadınlar hem süslü hem de zarif ve şık saatleri tercih ediyorlar.

Şimdi size kadınların en çok tercih ettiği ve novabazar.com üzerinde bulabileceğiniz 10 bayan kol saatini tanıtacağım:

Essence D686.110 Kadın Kol Saati

Metal kordon, altın sarısı rengi ve küçük taşlarıyla kadınların en çok tercih ettiği kol saatleri listemizin ilk sırasında yer alan Essence D686.110 Kadın Kol Saati şık modellerden biri.

Daniel Klein Rp-267 Kadın Kol Saati

Rose Gold rengini sevenler için en uygun kol saatidir. El ve yüz yıkamalarında suya ve çizilmelere dayanıklıdır. Daniel Klein Rp-267 Kadın Kol Saati metal ve yuvarlak kasaya sahiptir.

Chavin st604 Kadın Kol Saati

Taşlı ve şık kol saatlerini seven kadınların çok beğeneceği Chavin st604 Kadın Kol Saati taşlı ve gümüş renktedir. Çizilmeye ve suya (el ve yüz yıkamada) dayanıklıdır.

Essence D896.130HSR Kadın Kol Saati

Altın renkli Essence D896.130HSR Kadın Kol Saat’inin kasası çeliktir. Yuvarlak şekliyle gerçekten şık görünüyor ve kadınların dikkatini çekiyor.

Gc Gcy18005L7 Kadın Kol Saati

Daha çok spor ve günlük kullanılabileceği gibi özel günlerde de kullanabileceğiniz Gc Gcy18005L7 Kadın Kol Saati lacivert ve rose gold renktedir. Kadınların çok tercih ettiği bir saattir. Sevgiliniz veya eşiniz için de çok uygun bir hediye olacağına eminim.

Swatch SVCK4051AG Kadın Kol Saati

Turuncu rengi ile oldukça ilgi çeken Swatch SVCK4051AG Kadın Kol Saati 42 mm çapı ve kronometresi ile kadınların beğenerek aldığı kol saatleri arasındadır. Kasa tipi plastik olmakla birlikte el ve yüz yıkamalarınızda su geçirmezliğe dayanıklıdır.

Swatch Gw170 Kadın Kol Saati

Beyaz’ın en güzel tonuyla bileklerinizi süsleyecek olan Swatch Gw170 Kadın Kol Saati, çelik kasası ile sağlam, el ve yüz yıkamalarınızda suya dayanıklıdır.

Daniel Klein 8680161185475 Kadın Kol Saati

Altın rengi ve küçük taşları ile gölünüzü çelecek Daniel Klein 8680161185475 Kadın Kol Saati Roma rakamlarıyla çok daha şık durmaktadır.

Gf Ferre Gfgp1328.1 Kadın Kol Saati

Çok taşlı kol saatlerini sevenler için en uygun Gf Ferre Gfgp1328.1 Kadın Kol Saati’dir. Küçük taşlarla süslenmiş altın renkte bir saattir.

Guess GCY07002L102 Kadın Kol Saati

Krem ve kahverenginin ağırlıklı olduğu bu Guess GCY07002L102 Kadın Kol Saati günlük giyimlerinize çok uyacak bir saattir. Metal kasası ile oldukça sağlam olup günlük işlerinizde çıkarmak zorunda kalmayacaksınız. Bulaşık, el ve yüz yıkamalarınızda suya dayanıklıdır.

Kendinize en uygun saat modelini ve daha fazlasını novabazar.com web sitesinden erişebilirsiniz.

6 Shares:
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Devamını Oku

Ayakkabılar ve Ünlüler İlişkisi

Günümüzde oluşan popüler kültürde, moda ürünleri (burada ayakkabı) de onlara sahip olan ünlüler sayesinde pazarlanıyor. Bu pazar için…
minimalist saat
Devamını Oku

En Sevdiğim 10 Minimalist Saat

Her ne kadar minimalizm herkese göre olmasa da sevenler için vazgeçilmez bir tutku. Alttaki saatler kimisi için sadece…
Hangi Renk Hangi Renkle Uyumlu
Devamını Oku

Hangi Renk Hangi Renkle Uyumlu?

Hangi renk hangi renkle uyar? Çok basit ama çok sorulan bir soru değil mi? Hayatın her alanında renkleri…