Artıway Nedir, Nasıl Çalışır?

Hepimiz internetten alışveriş yapıyoruz, kim bu alışverişlerden indirim kazanmak istemez ki? Artıway de burada devreye giriyor ve yaptığınız alışverişler üzerinden size geri ödeme yapıyor. Her web sitesi için farklı bonus yüzdeleri var elbette. Gelin detaya inelim.

Not: Artıway’in eski ismi Bonusway idi…

Nasıl İndirim Alacağım?

  1. Öncelikle buraya tıklayarak ücretsiz üye oluyoruz. (İlk alışverişte 10TL yüklenecek)
  2. Üye olduktan sonra hangi web sitelerinde ne kadar indirim olduğunu görüp hemen yandaki “Bonus Al” linkine tıklıyoruz.
  3. Link bizi alışveriş yapmak istediğimiz web sitesine yönlendiriyor, gerisi zaten bildiğimiz gibi, alışverişi tamamlıyoruz. (Bonus al linkine tıklamazsak bizim bonusway’den geldiğimizi anlamayacak ve bonus vermeyecektir unutmayın)
  4. Web sitesine bağlı olarak bonusumuz bazen hemen bazen de zaman içerisinde Bonusway sitesine toplanıyor ve 30TL’ye ulaştığında parayı hesabımıza çekebiliyoruz.

Not: Reklamları önleyen Adblock gibi bazı eklentileri işlem sırasında kullanmamamız öneriliyor, bu takibi güçleştirdiği için bonusa da engel olabilir, dikkat.

Not2: Artıway’in bir Chrome eklentisi var, eğer sitede bir geri ödeme varsa sizi uyarıyor, çok pratik, indirin.

Not3: Aynı zamanda mobil için uygulamaları da var, indirip cepten de alışveriş yaparken geri ödeme kazanabiliyoruz.

Nerede Kullanmak Avantajlı?

Ben sistemi özellikle Booking.com alışverişlerinde kullanıyorum, booking’in %4 geri ödemesi var ve otel veya uçak biletleri yüksek fiyatlı olduğu için ödemeler de ona göre yüksek oluyor. Size tavsiyem alışveriş yapmadan önce mutlaka artiway’i kontrol etmeniz.

Mutlu alışverişler…

0 Shares:
4 comments
  1. Siteye giriş yaparak üye oldum 10TL puan vermedi. Sizin verdiğiniz link üzerinden üye olunca da vermedi. bilginize.

    1. Merhaba Alper Bey, sizin için bonusway ile görüştüm, kampanyayı ilk alışverişte ekstra 10TL kazanın şeklinde değiştirmişler, ben de yazımı düzelttim. Lütfen müşteri hizmetlerine durumu yazın, zaten haberdarlar, 10TL’niz ilk alışverişte size de gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Devamını Oku

Hepsiburada.com Detaylı Tasarım İncelemesi

Yazı İçeriği Hide Hepsiburada.com Anasayfa TasarımıHeader:Navigasyon / Menü KısmıBanner KısmıAnasayfada Ürün ListelenmesiFooterHepsiburada.com Ürün Sayfası TasarımıÖzet E-ticaret, dışarıdan bakanlar tarafından çok…