d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet uradip iscingelit, sed do eiusmodu tempor incididure ntutm abore

Telefonunuz için Minimalist Zil Sesleri: ClearTones

Minimalist zil sesi de mi olurmuş demeyin, oluyor :) Cep telefonu çılgınlığı büyüyerek sürerken, gürültü kirliliğinden kurtulmak isteyen ve benim gibi düşünenler için Hugo Verweij şahane düşünceyle kimseyi rahatsız etmeyecek, minimalist, sevimli zil sesleri ortaya çıkarmış.

Beni tanıyanlar bilirler, minimalist tasarımlardan hoşlanırım ve bu blogda da sıklıkla beğendiğim tasarımları paylaşıyorum. Bu da aslında onlardan bir tanesi. Yeni telefon almamla beraber Android ‘den tekrar iOS’a dönüşüm neticesinde yeni bir zil sesi ihtiyacım doğunca biraz araştırmayla rastladım ClearTones‘a. İsmine yakışır şekilde minimalist tasarımla “One Page Scroll” bir sayfa beni karşıladı. Sonrasında ücretli olarak satılan zil seslerini görüyorsunuz. 3 grup halinde toplam 300 kadar zil sesi bulunuyor. İstediğiniz grubu 10ar dolara ayrı ayrı da satın alabiliyorsunuz. Eğer tüm zil seslerini indirirseniz de indirdiğiniz dosyalar da gruplanmış halde geliyor. Yani her şey olması gerektiği gibi muntazam.

cleartones

İndirdikten sonra oldukça zor bir seçim süreci sizi bekliyor :)

‘CT’ ile başlayanlar klasik zil sesleri (Cleartones Classic) ;

‘CTN’ ile başlayanlar bildirim sesleri (Cleartones Classic notifications);

‘CTO’ ile başlayanlar organik zil sesleri (Cleartones Organic);

‘CTON’ ile başlayanlar da organik bildirim sesleri (Cleartones Organic notifications).

Sadece zil sesi için yazı mı yazılır demeyin, eğer benim gibi detaycıysanız bu çok önemli hale gelebiliyor, çünkü bu bir yerden sonra yaşam tarzınız haline dönüşüyor. He tabi şunu da ekleyeyim, tabii ki sesleri Android veya istediğiniz işletim sistemli telefonunuzda da kullanabilirsiniz.

Zil seslerini denemek veya satın almak için sitesine yönlendireyim sizi, buyrun: Cleartones

Tahir Yıldız

#marketing #photography #socialmedia #seo #sem #digitalmedia #ecommerce #photoshop #wordpress #design #blogger #geek

No Comments

Post a Comment