d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet uradip iscingelit, sed do eiusmodu tempor incididure ntutm abore

Fotoğraf İşleme Kolaylaşıyor: Palette

Fotoğrafçılar için fotoğrafları işlemek bazen bir dertken bazense büyük zevktir, bu çektiğini fotoğrafa göre, ne için çektiğinize göre veya kimin için çektiğinize göre değişiyor. Ama sonuç şu ki çoğu zaman fotoğraf çekmeye harcadığımız zamandan daha fazlasını fotoğraf işlemeye harcıyoruz. Her ne kadar “Önce iyi fotoğraf” mottosunu belirlemiş olsak da altta size tanıtacağım ürün gerçekten hayatımızı çok kolaylaştırabilir: Palette Modular Controller ile tanışın.

Palette kısa şekilde anlatacak olursam birden fazla benzer özellikte ayarın birleştirilerek konsola dönüştürülmüş hali. Slider, buton ve dimmer şeklinde butonlar var ve siz bunları istediğiniz gibi konumlandırabiliyorsunuz ve görevlendirebiliyorsunuz. Hatta rengini bile değiştirebiliyorsunuz. Daha sonra profil belirleyip yerlerini değiştirebiliyor ve farklı bir programda o şekilde de kullanabiliyorsunuz. Böylece Photoshop’ta, Lightroom’da da menüler arasında kaybolmaya gerek kalmadan çok hızlı şekilde ve ince ayar yaparak bu ayarlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Başlangıç Kiti: 199$

Orta Kit: 299$

Üst seviye Kit: 499$

Tahta Kit: 899$

Şuradan inceleyebilirsiniz.

Hele bir de Wood Edition tasarımı var ki beni benden aldı.

butonlar

pro

Şu şekilde çalışıyor:

Şu şekilde kullanıyorsunuz:

Tahir Yıldız

#marketing #photography #socialmedia #seo #sem #digitalmedia #ecommerce #photoshop #wordpress #design #blogger #geek

3 Comments
 • umut

  Tem 20, 2015 at 11:16 Cevapla

  gereksiz ama güzel bi ürün.

  • tahiryildiz85

   Tem 20, 2015 at 11:58 Cevapla

   Bence çok gerekli bir ürün :)

 • Fatih

  Eki 5, 2015 at 23:05 Cevapla

  Sadece curves'i yönlerdireninden yapsalar çok güzel olur, sürgüler bir şekilde halledilebiliyor ama curves de hassas ayarlar yapmak zor. Film işiyle uğraşanların bu tür joistik kullandığını görmüştüm nette.

Post a Comment