d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet uradip iscingelit, sed do eiusmodu tempor incididure ntutm abore

Yıllık 12$ Ücrete Sınırsız Fotoğraf Depolama

Hepimiz fotoğraflarımızı yedekliyoruz değil mi? Yedeklemiyorsanız da mutlaka yedeklemeniz gerek, çünkü 3 hard diske yedek alıp hiç birinden kurtaramayan arkadaşlarım var. Dolayısıyla fotoğraf veya video yedeklemenin en iyi yolu tabii ki cloud sistem kullanmak.

Uzun zamandır Dropbox, Google Drive ve Yandex Drive kullanıyorum, hepsinde farklı dosyalarımı yedekliyorum, alışkanlıktan olsa gerek en çok kullandığım Dropbox ve hem telefonumdan hem tabletten hem de bilgisayardan kolaylıkla eriştiğim bir platform. Ama şimdi Amazon öyle bir servis getirdi ki resmen bana hepsini sil sadece bu sana yeter diyor. Başlıktaki gibi yıllık sadece 12$ ücretle sınırsız fotoğraf yedeklemesi imkanı veriyor, 5GB da video hediyeli. Buradaki güzel olan taraf şu, sınırsız fotoğraf yedeklemesi sadece JPEG ‘le sınırlı değil, aynı zamanda Canon, Nikon ve Sony RAW fotoğraf dosyalarını da kapsıyor. Bu da bizim için altın bir fırsat.

amazon_cloud

Üstte gördüğünüz gibi, yok ben sadece fotoğraf değil her şeyimi yedeklemek istiyorum diyorsanız fiyat 59,99$ ‘a yükseliyor. Rakipler yani; Dropbox, Microsoft, ve Google 1TB alan için yıllık şu fiyat politikalarını uyguluyorlar: $99, $84, ve $100. Amazon burada hem fiyatı düşürüyor hem de bir alan sınırlaması koymuyor, resmen devrim :)

Üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz: Amazon Clouddrive

Tahir Yıldız

#marketing #photography #socialmedia #seo #sem #digitalmedia #ecommerce #photoshop #wordpress #design #blogger #geek

7 Comments
 • Ozan

  Nis 3, 2015 at 20:57 Cevapla

  bende geçen hafta webrazzi'de haberi okuyunca üye oldum ve 60GB'dan fazla fotoğrafı yükledim. Harddisk'te veya bilgisayarlarda saklamak hiç mantıklı değil. Ya bozuluyor yada hırsız çalınca emekleriniz gidiyor. Ben o şekilde 3 şehirlik avrupa turuma ait fotoğraflarımı kaybettim :/

  Bu tip birşeyi uzun zamandır arıyordum neyseki amazonun bu mükemmel fırsatı çıktı karşıma.

 • Gökhan Köseoğlu

  Haz 2, 2017 at 03:32 Cevapla

  Bu uygulama değişmiş sanırım. Ben bu gun üye oldum ve 60 dolarlık bir pakete 3 ay ücretsiz üyelikten sonra zorluyor beni. Bilgilerinize…

Post a Comment