fs_slim

Fotoğraf makinesi incelemelerinde kullandığım bir fotoğraf makinesi askısı var, dikkat ettiyseniz biliyorsunuzdur; Carry Speed. Çapraz asılarak veya tek omuza asılarak kullanılıyor, çok yumuşak ve rahat bir kullanımı var. Ben fotoğraf makinesinin orjinal askısını kullanmayı sevmiyorum, hem modeli belli olsun istemiyorum hem de biraz ince oluyorlar, uzun taşımalarda rahatsızlık verebiliyor. Eğer size de bir fotoğraf makinesi askısı almayı düşünüyorsanız Carry Speed ‘i kesinlikle tavsiye ederim.

Bir kaç çeşit Carry Speed var, benim kullandığım Carry Speed FS-PRO modeli, bu akşam ise Carry Speed FS-2 Slim modelini hediye ediyorum. Kamer İthalat, yani Carry Speed ‘i Türkiye ‘ye getiren firma, bu hediye için sponsor oldu, buradan çok teşekkür ediyorum. Ürünün fiyatı 145TL civarında, gayet güzel bir hediye olacak diye düşünüyorum.

Kış güneşinin güzelliğine bakar mısınız?
Kış güneşinin güzelliğine bakar mısınız?

Çekilişe Katılmak için yapmanız gerekenler


Tek isteğim üstteki Google Plus butonuna basmanız ve alta bu ürünü neden istediğinize dair güzel, ikna edici veya esprili bir kaç şey yazmanız. Daha önce benzer bir hediye olarak Nikon Yelek vermiştim hatırlarsanız, alta gelen yorumlar gerçekten çok yaratıcıydı :) İletişim adresinizi veya telefon numaranızı bırakmayı unutmayın, geçen sefer yazmama rağmen bırakmayanlar oldu, hediyeyi size nasıl göndereyim? Bekliyorum!