d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet uradip iscingelit, sed do eiusmodu tempor incididure ntutm abore

donanım şenliği

Alengirhane Donanım Şenliği ile Ekipman Deneyimleme

Fotoğrafla ilgilenenleriniz ve Istanbul’da olanlarınız sanıyorum Alengirhane ‘yi duymuştur. Fotoğraf stüdyosu kavramında farklılıkları ile tanıdığım Ali Karatuna ve ekibi Donanım Şenliği adı altında güzel bir etkinlik düzenliyor. Ben de paylaşarak destek vermek istedim. 

Nedir Bu Donanım Şenliği?

Çok kısa haliyle fotoğraf makinesi ve ilgili ekipmanlarını satın almadan deneyebileceğiniz ve sorular sorabileceğiniz bir platform. Alengirhane Istanbul Galata bölgesinde bir fotoğraf stüdyosu. Ama sadece fotoğraf stüdyosu değil, aynı zamanda workshoplar düzenlenen, çekimler yapabileceğiniz iyi bir arkadaş ortamı sunuyor. 21-29 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlikten özellikle yeni fotoğraf makinesi almak isteyenler, stüdyo ekipmanlarını denemek isteyenler, internetten ürün almaktansa görerek almayı tercih ederim diyenler ve ekipman konularında sorular sormak isteyen herkes faydalanabilir. Canon, Nikon, Hasselblad, Phase One, Olympus, Pentax, Sigma, Sony, Tamron, Tokina, Profoto, Edelkrone, Epson, Manfrotto, Nec gibi firmaların da destek verdiği etkinlik oldukça faydalı.

Yararlanabilmek için (532) 512 6750 numaralı telefondan Alengirhane ‘ye ulaşabilirsiniz. He bu arada etkinliğini ücreti 20TL, öğrencilerin de ulaşabileceği bir fiyatta tutmaları fotoğraf sektörü açısından çok güzel.

Alengirhane Edit Stüdyosu

Gitmeye karar verdiğinizde şöyle bir biletiniz oluyor.

Daha detaylı doküman için tıklayın: Donanım Şenliği Detayları

Alengirhane Nerede?

Tahir Yıldız

#marketing #photography #socialmedia #seo #sem #digitalmedia #ecommerce #photoshop #wordpress #design #blogger #geek

No Comments

Post a Comment