Şahane Masa: Artifox Desk 02

Artifox Desk 02

Genellikle tek ürün için böyle bir yazı yazmam ama Artifox ‘un yeni ürünü Desk 02 o kadar fonksiyonel, o kadar şık ve bir o kadar detaylı ki, herkesin görmesini istedim. Ayrıca şu önündeki sandalyeden de bulamadım gitti…

Desk 02’nin iki rengi var, biri ceviz diğeri de kemik rengi, yani hafif kırık beyaz. Masayı çok minimalist düzenlemişler, kablo düzenleyiciler, hatta tekli kablonun aşağıya düşmemesi için ufacık bir düzenek kurmuşlar. İlkokul sıralarında kalem koymak için boşluklar yaparlardı hani hatırlarsınız, onun daha incesini düşünün, masanın arkasına o tip bir şey koymuşlar, oraya da iPhone, iPad falan koyabiliyorsunuz. Bunu başka masalarda da gördüm ama burada sanki her şey bir yerde toplanmış gibi. Masanın bacaklarında da kulaklık koymak için yer yapmışlar. He bu arada fiyatı 1000$.

artifox-desk-02-2 artifox-desk-02-3 artifox-desk-02-4 artifox-desk-02-5 artifox-desk-02-6 artifox-desk-02-7 artifox-desk-02-8 artifox-desk-02-9 artifox-desk-02-10 artifox-desk-02-11 artifox-desk-02-12

 • Bünyamin Sonkaya

  İyi çok hoş da niye hep türkiyede bulamayacağımız şeyler inceliyorsunuz tahir bey. Varsa türkiyede alalım yoksa ancak iç geçiriyoruz.

  • İncelemiyorum ki paylaşıyorum :) Bizde de varsa böyle şeyler göstersinler bakalım, ben hiç görmüyorum etrafımda.

   • Bünyamin Sonkaya

    Aslında bizimde iyi tasarımcılarımız var haklarını yemeyelim ama bi şeyler eksik ki görmüyoruz etrafımızda böyle iyi şeyler haklısınız..