Fotoprofesyonel.com Röportajım

Fotoğraf sever genç Yunus, fotoprofesyonel.com adı altında bir web sitesi açmış ve Haluk’un da editörlüğünü yaptığı web sitesinde, bilgilendirici ve eğlendirici bir çok şey olacağını söyleyerek benimle röportaj yapmak istediklerini belirttiler, ben de severek kabul ettim ve alttaki samimi video ortaya çıktı.

http://www.youtube.com/watch?v=izXJmeT5Mlg

  • Mezarından Yazan

    Röportajı yapan arkadaş dersine çalışmadan gelmiş. "Fotoğraf uzmanı" nedir :) Ayrıca ses de mikrofonsuz olduğu için kötü çıkıyor.

    • Evet elimizde bir adet mikrofon vardı onu da tahir bey e taktık. İlk olduğundan hatalar eksiklikler olacaktır. Fotoğraf uzmanından kastettiğim fotoğraf alanında birçok konuya hakim kişi demeye getirdim. Düz mantık fotoğrafçı da diyebilirdim

  • ahmet tekin

    Tahir bey deneyimli olduğu için ekrana gerek duruşuyla gerekse konuşmalarıyla çok yakışıyor kıyafet ve tarzı kendini belli ediyor fakat sunuculuk yapan arkadaş güzel sorulara değinse de bence röpörtaj işine hiç girmesin gerek ses tonu gerek ekrandaki duruşu, tarzı… olmamış fazla amatör hissi veriyor. Sitenizi çok beğendim daha fazla röpörtajlar görmek isterim tabi profesyonel bir sunumla.